Firmalar

otomatik kapı fiyatları

Türkiye’ de faaliyet gösteren firmamız Nice Otomatik Kapı  markasının ürünlerini satmakta olup çalışanlarımız bire bir İtalya’da eğitim alarak sizlere en uygun ve uzun ömürlü otomasyon sistemlerini tercih etmeniz için yardımcı olmaktadır. Nice Türkiye, otomatik garaj kapısı motorları, otomatik dairesel kapı motorları, otomatik yana kayar kapı motorları, otomatik endüstriyel kapı motorları ,otomatik tente motorları, otomatik panjur motorları, otomatik perde motorları, otomatik kepenk motorları, için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan entegre otomasyon sistemleri sizlere sunmaktadır . Bütün Nice modellerinde otomasyon sistemlerini tek bir kumandayla yönetmek mümkündür.

kapı tabelası

ofis kapı tabelası , kapı isimlik , büro tabelası , ofis kapı yazıları , ofis kapı tabelaları , kapı giriş tabelası , bina giriş tabelası

En Uygun Fiyatlarla Kapı İsimliği

Firma ve kurumlarda kullanılan departman kapı isimlikleri en uygun fiyatlarla imalatını yapmaktayız . Kapı isimliklerini farklı tasarımlarla , zevkinize uygun profesyonel şekilde üretmekteyiz. Türkiye ‘ nin tüm şehirlerine ve Avrupa’ya kapı isimliklerini göndermekteyiz . Tamamen kişiye özel tasarımlar yapmaktayız. Kapı isimlikleri kaliteli malzeme ile yapılmaktadır . Kesinlikle kalitesiz malzemeler kullanmıyoruz . Sizin memnuniyetinize özel önem vermekteyiz . Standart kapı isimlikleri yerine daha uygun fiyatlarla kaliteli ve özgün tasarımlı kapı isimliklerine sahip olabilirsiniz.

Neon Tabela

Neon , neon imalatı , en uygun fiyatlarla neon , neon tabela , neon reklam , neon aydınlatma , gerçek neon tabelalar .Neon soygazdır. Kullanım alanları bakımından reklam sektöründe ilgi görmektedir. Göz alıcı renklerinden dolayı neon çok sık tercih edilen reklam çeşididir.Reklam tabelaları ve ışıklandırmalarında çok sık rastlanan neon tüpleri, yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe sahip. Las Vegas’ın ünlü ışıklı caddelerini aydınlatan neon tüplerin yerini günümüzde LED ışıklar almaya başladı.

Tabela Fiyatları : Firma tanıtım ve reklamlarında kullanılan ışıklı ve ışıksız tabela fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzemeye ve tasarıma göre tabela fiyatları belirlenmektedir. En uygun tabela fiyatı almak için yaptırmak istediğiniz tabelanın özelliklerini belirlemelisiniz. Üç boyutlu kutu harf tabelalar pleksi ve paslanmaz tabela olarak ayrılmaktadır.

hızlı lojistik

Minivan ile Express Kargo taşımacılığı size, hava yolu taşımacılığına göre daha hızlı, güvenli ve daha ekonomik bir alternatif sunmaktadır.
Sevkiyatlarınızı minivan araçlarımız ile yurtiçinden Avrupaya veya Avrupadan Yurtiçine 12 ila 48 saat içinde en hızlı ve pratik teslimat yapmaktayız.

Yuvarlak Tabela

Modern çizgilerle tasarladığımız çift yönlü ışıklı yada ışıksız yuvarla , oval , baklava dilimli , kare ve dikdörtgen tabelaları en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunmaktayız. Türkiye ‘ nin tüm illerine ve yurt dışına tabela göndermekteyiz.Sitemizde zevkinize ve bütçenize uygun yüzlerce model yuvarlak duvar tabelaları mevcuttur.

YUVARLAK ÇİFT TARAFLI TABELA

Otomatik Kapı Tamiri

Firmamız garantili ve orjinal parçalarla otomatik kapı tamir ve bakım hizmeti vermektedir.Bina ve site girişlerinde otomatik yana kayar kapı tamiri , fotoselli cam ve döner kapı tamiri ve bakımı , seksiyonel otomatik kapı tamiri , otomatik kepenk tamiri hizmetlerimiz orjinal yedek parça ve deneyimli personelimiz ile yapmaktayız .İstanbul anadolu ve avrupa yakası tüm semtlere gezici servislerimiz vardır . Hiçbir semte farklı fiyat uygulanmamaktadır . Otomatik kapı tamir ve bakım garantilidir.

Doğal Ağaç Mobilya

Das Badezimmer ist heute mehr als der Ort zur täglichen Pflege und Reinigung, sondern sollte eine persönliche Wohlfühloase sein. Hier kann man bei einem Schaumbad neue Kraft sammeln. Stellen Sie sich bei magecareshop Ihre individuellen Badezimmermöbel wie Badspiegel, Hängeschrank, Waschbeckenunterschrank, Hochschrank & Co. zusammen, die eine Atmosphäre zum Wohlfühlen schafft.

En Uygun Tabela Fiyatları

havalandırma sistemleri

Havalandırma kanalları fabrikasyon standartlarda flanşlı olarak imal edilir. İmalat sonrasında hava kanallarının birleştirme noktalarında mastik ve silikonla sızdırmazlık sağlanır. Hava kanalları aynı zamanda gerek duyulduğunda izolasyon kaplamalı olarak da imal edilebilir.Havalandırma tesisatı konforlu yaşamanın bir gereğidir. Split klimalar bizlere havalandırma yapmadan ısıtma ve soğutmayı sağladı.

Kiralık Otobüs Yurtdışı, yurtiçi, şehirlerarası ve şehiriçi geziler, turlar, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı konularında tecrübemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.Firmamız bünyesinde bulunan çeşitli ve yeni otobüslerimizi, tüm türkiye bölgelerinde kirayabilirsiniz. Talepleriniz ile ilgili detaylı bilgi için tarafımıza ulaşmanız.

Elektrikli şömine

Elektrikli Şömine değer katar: Şömine lüxün, statünün sembolüdür, şömineli mekanların kiralık veya satılık ticari kıymetleri de benzerlerine oranla daha yüksek gerçekleşir. Bu anlamda elektrikli şömine diğer alternatiflerine kıyasla çok daha küçük bütçelerle edinilebilmesinin yanı sıra gerektiğinde yerinden sökülüp taşınması da mümkün olabilir, bunu diğer şöminelerde yapmak imkansız veya çok zahmetlidir.

Şömine

Kiralık Otobüs

Hizmetlerimizde kullandığımız Kiralık Otobüsler  ve minibüsler şirketimize ait bulunmakta, kiralanan araçlarda ise yüksek standart sağlanmaktadır. Kiralık Otobüslerin  periyodik bakımları güvenilir tesislerde yapılmakta, mevsim koşullarına uygun tertibat derhal alınmaktadır.

Tanker Suyu

.Tanker suyu kapasitemizin 500 tonu arıtılmış dır. Sağladığımız her sudan 500 tonda bir numuneler alınarak tahlil edilmektedir. Havuzlarda kullanılacak suyun kesinlikle profesyonel bir firma tarafından deneyimli personeller tarafından doldurulması gerekmektedir.Kullanma suyu , tanker suyu ; ham sondaj suyu, arıtılmış tatlı su, deiyonize demineralize saf su seçenekleri ile suyun her kalitesini verebiliyoruz.

Kapı İsimlik

Modern çizgilerle tasarladığımız ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunmaktayız.Türkiye‘nin tüm illerine ve yurt dışına gönderimlerimiz mevcuttur. Sitemizde şık ve bütçenize uygun yüzlerce modellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Kartal Tabelacı

Sitemizde zengin tabela modelleri bulabilirsiniz . Firmamız ışıklı tabela , ışıksız tabela , paslanmaz harf tabela , led tabela , totem tabela imalatı yapılmaktadır .

maltepe tabelacı

Profesyonel kadromuzla , kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikten ödün vermeden tabela ve reklamlarınızı yaptırabilirsiniz.Paslanmaz Tabela , Pleksi Tabela , Işıklı ve Işıksız tabela , Totem Tabela , AVM Tabelaları , İnşaat ve şantiye tabelaları , Kapı Giriş Tabelaları İmalatı Yapmaktayız.

Tanker suyu satışlarında tankerlerin bakımlı suyun hijyenik düzeyde olması önemlidir. Alacağınız tanker suyun kalitesinden emin olunuz.

Otomatik Kapı

Bireysel veya proje bazlı uygulama gereksinimlerinizde, konusunda uzman size özel satış temsilciniz ile İhtiyaçlarınızın detaylı analizi ve en doğru ürün seçimleri.Satış ve uygulama sonrası premium destek hizmeti sağlamaktayız.Unutulmaması gereken en önemli nokta yapınızın türü ne olursa bu tür uygulamaların kalitesi “Hem Güvenliğinizi Hemde Yapınızın Görüntüsü” için önemlidir.Bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınızda garaj kapısı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, fotoselli kapı ve tüm otomatik kapı uygulamalarında ekonomik ve porfesyonel çözümler üretiyoruz.

HYUNDAİ ÇIKMA PARÇA

BEYKOZ Tabela & Reklam

Tabela Modelleri

Alçıpan Dekorasyon

Alçıpan Yapımı tamamlanmış, betonarme ve çelik yapılarda bölme duvar olarak kullanılır. Prefabrik yapılarda sıklıkla kullanım alanı bulur. Binalarda dekorasyona dinamizm katmak için de kullanılırlar.Bazı yapılarda korkuluk olarak kullanılır. Özellikle dubleks ya da müstakil evlerde bu amaçla kullanılabilirler.

Ray Dolap Fiyatları

Yıllardır özel üretim mobilya konusunda faaliyet gösteren firmamız, sunduğu özel tasarım ürünleri ile yüksek beğeni kazanmaktadır. Raylı dolap, giyinme odası, genç odası, koltuk, karyola, mutfak gibi evinizin her alanında size özel hizmet sunmaya hazırdır.. Müşterilerimizin özel yere göre tasarlanmış, mimari bir mobilyanın ayrıcalıklı zevkini tatması için çalışmalar yapmaktayız.

Kompresör Teknik Servisi

Yüksel Kompresör olarak her marka kompresörün bakım, tamir ve yedek parça hizmetini vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında dizel kompresör revizyonu, kompresör motor bakımı , piston değişmesi ve revizyonu, vidalı kompresörlerin vida grubu değişimi ve sekman değişimi de bulunmaktadır.Kompresör tamirinde ihtiyaç uyduğunuz her konuda bizimle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Baca Havalandırma

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan , faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip , daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Tanker suyu kapasitemizin 500 tonu arıtılmış dır. Sağladığımız her sudan 500 tonda bir numuneler alınarak tahlil edilmektedir. Havuzlarda kullanılacak suyun kesinlikle profesyonel bir firma tarafından deneyimli personeller tarafından doldurulması gerekmektedir.Kullanma suyu , tanker suyu ; ham sondaj suyu, arıtılmış tatlı su, deiyonize demineralize saf su seçenekleri ile suyun her kalitesini verebiliyoruz. Bünyemizdeki sondajlardan temin ettiğimiz suyu kendi tankerlerimizle size ulaştırarak büyük maliye & fiyat avantajları sağlıyoruz.

Tabela & Reklam

Partikül Filtresi Temizleme

DPF Temizleme Makinemiz su ve deterjan kullanmadan tamamen kapalı devre çalışan bir sistemdir. Kanalizasyon sistemi yada havaya herhangi bir atık karıştırmamaktadır. Kullanılan temizleme sıvısı damıtılarak %98,5 oranında saf hale getirilir.

Paslanmaz Baca

Paslanmaz baca , paslanmaz baca fiyatları , çelik baca , istanbul çelik baca imalatı , en uygun fiyatlarla paslanmaz baca projelerinizi yapmaktayız. Paslanmaz Baca sistemleri, kurulduğu yapıdan istenmeyen atık gazların ve kirli dumanın dışarı atılmasını sağlayan ekipmanlardır.

Kiosk Büfe Fiyatları

Türkiye ve dünyanın birçok yerinde kiosk hazır büfeler oldukça ilgi görmeye başlamıştır. Kiosk büfelerin bir çok avantajı bulunmaktadır . Özellikle mobil olması ve gerektiğinde başla bir lokasyona taşınabilir olması kiosk büfeleri ilgi çekici hale getirmektedir .

Kiosk Büfe

Firmamız çeşitli Avm lerde bir çok Kiosk Stand uygulaması yapmış oldukça fazla da beğeni almıştır. Tamamen kendi ekibimize ait tasarımlar ve yaratıcılık gücü yüksek modellerle sizlere en iyisini sunmaktayız.

Zeynep Kamil Kokoreç

1992 yılında seyyar arabayla Türk Damak Tadına hizmet etmeye başlayan Recep Usta , 2005 yılından itibaren , Zeynep Kamil Kokoreç olarak marka yapmış ve bu markası Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiştir.

Ofis Kapı Tabelası

 

Bahçe toprağı

toprak fiyatları , istanbul toprak fiyatları , en uygun fiyatlarla toprak satışı , bahçe toprak fiyatları , park toprak fiyatları , karışım toprak fiyatları

Şömineler hem model ve çalışma prensibi itibariyle, hem de odaya yerleştikleri konum itibariyle oldukça farklı stillerde ve modellerde geliyorlar. Eski tip bacalı açık şömineler genellikle odaların duvarlarının ortalarında konumlanarak odayı merkeze alsa da, bugün modern baca ve yanma teknolojileri ile yeni yapılan modern şömineler pek çok farklı yerde konumlanabiliyor.

Üsküdar Tabela & Reklam

Sitemizde zengin tabela modelleri bulabilirsiniz . Firmamız ışıklı tabela , ışıksız tabela , paslanmaz harf tabela , led tabela , totem tabela imalatı yapılmaktadır . En uygun fiyatlarla tabela imalatı yaptırabilirsiniz.

ÜMRANİYE Tabela & Reklam

En Uygun Fiyatlarla , hızlı fason lazer kesim hizmetleri vermekteyiz . 24 saat çalışan makinelerimizle ürünlerinizi en kısa zamanda teslim etmekteyiz . Firmamızda ; Pleksi lazer kesim , teşhir ürünleri lazer kesim , Deri lazer kesim , lazer markalama , lazer kot taşlama , tekstil ürünleri lazer kesim , mobilya markalama ve lazer kesim ,  cam ve ayna lazer işleme , hediyelik eşya lazer kesim , etiket lazer kesim ve markalama hizmetlerini alabilirsiniz.

Şimdi Arayınız