Kayan Yazı

Kayan Yazı Led Tabela Satış ve Garantili Tamir Servisi

Kayan yazı LED Tabelalar bilgisayar programı yardımıyla kullanıcıların kolaylıkla kendi reklam, duyuru ve diğer bilgileri LED ışıklarla dijital tabelaya yazmasına olanak tanıyan bir elektronik pano sistemidir. LED Tabela yapımında kullanılan malzemeler başlıca P10 LED Panel, güç kaynağı, kontrol kartı ve kasadır. Led Panel, güç kaynağı ve kontrol kartı gibi elektronik bileşenlerden oluşan kayan yazı led tabela sistemleri yazılarının rahatlıkla değiştirilebilmesi, gece ve gündüz okunabilirliği ve özellikle çok farklı animasyonlarıyla dikkat çekmektedir. Led panellerin muntazam bir biçimde biribine monte edilmesi ve dış hava şartlarından etkilenmemesi için kendi imalatımız olan Alüminyum profil ve CNC kesim kasalar kulanmaktayız, kasalarda hava sirkülasyonu için havalandırma delikleri bulunur böylelikle aşırı ısınmadan kaynaklanan arızaların önüne geçilir. Elektrostatik fırın boyalı olmasından dolayı çizilmez ve paslanmaz özellikleri mevcuttur.

LED TABELA ARIZALARI VE TESBİTİ

Led tabela seçeneklerinde en çok tercih edilen P10 panel reklamınızın görüntüsü kalitesini daha iyi yansıtmaktadır. İki led arasındaki boşluğun 10mm olması yazıların daha net görünmesi açısından önemlidir. Genellikle led tabela seçeneklerinde bu tabelalar daha ön plana çıkmaktadır. Reklamınızın kaliteli bir şekilde müşterilere yansıtılması başarı oranınızı dahi etkilemektedir. Gece ve gündüz fark etmeksizin reklamınızın görüntülenmesini istiyorsanız bu panel üzerine hazırlanmış olanı seçmelisiniz. Aynı zamanda müdahale ederek güncel hizmetiniz ve ürünlerinizi panele uygulayabilirsiniz. Dilediğiniz ölçülere göre sipariş vereceğiniz P10 led panel, reklamınızın başarılı olmasında önemli bir etkiye sahiptir. Tabelalarda yazı boyutları, geçiş efektleri, yazı stilinize kadar rahatlıkla müdahale edip değiştireceğiniz bu paneller kullanım açısından oldukça kolaydır. Aynı zamanda hava koşullarından etkilenmeyip temizliği için su kullanabilirsiniz.Led ekran sistemlerinde oluşabilecek başlıca arızaları sıralamak gerekirse led panel kararması

Diğer led paneller normal calışıyor ve içlerinden bazıları ışık vermiyorsa
Işık vermeyen led panele giden elektrik kablolarını kontrol edin
Led paneller arasındaki veri dağılımını sağlayan data kablolarını ve data başlıklarını kontrol edin ve mutlaka yenisi ile değiştirin.
Led kontrol kartını kontrol edin
Led adaptör yani güç kaynağını kontrol edin

sonuç: 4 adet çözümü test ettikten sonra eğer hala led panel çalışmıyorsa led panel arıza yapmış demektir. led paneli yenisi ile değiştirin.

Şimdi Arayınız